• pl
  • en

Ochronne bariery drogowe

MOSTOSTAL ZABRZE Relizacje Przemysłowe S.A. specjalizuje się w kompleksowych realizacjach dotyczących dostaw, dostaw wraz z montażem oraz realizacją indywidulanych rozwiązań.

Produkcję barier ochronnych uruchomiliśmy w Opolu w II kwartale 2010 r.Proces produkcyjny prowadzony przez doświadczonych pracowników na nowoczesnej i wysokowydajnej linii technologicznej oraz zastosowanie surowców o gwarantowanym wysokim standardzie zapewniają najwyższą jakość wyrobu oraz pełną zgodność z dokumentacją techniczną. Ciągłe zmiany w stosunku do wymagań stawianych przed urządzeniami bezpieczeństwa ruchu dla infrastruktury drogowej powodują, iż gama oferowanych przez MOSTOSTAL ZABRZE Relizacje Przemysłowe S.A. produktów stale się rozrasta poprzez sukcesywne badania i wdrażanie nowych rozwiązań.

Oferujemy bariery ochronne oznakowane znakiem CE:

  • bariery drogowe jedno i dwustronne o poziomach powstrzymywania N1 ÷ H2,
  • bariery mostowe o poziomach powstrzymywania H1 ÷ H2.

Oferujemy również doradztwo w zakresie projektowania i analizy istniejących projektów drogowych, pozwalające na dostosowanie do obowiązujących przepisów zgodnych z normą EN 1317, rozporządzeniem nr 305/2011 (CPR) oraz wytycznymi stosowania barier ochronnych (GDDKiA, ZDW) i innymi obowiązującymi dokumentami.

Świadczone przez MOSTOSTAL ZABRZE Relizacje Przemysłowe S.A. usługi są wykonywane szybko, rzetelnie, zgodnie z wymaganiami i procedurami odbiorcy. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych, zapewniając indywidualne rozpatrzenie każdego tematu oraz sprawną realizację zamówień.

E-mail: bariery-ocynkownia@mz.pl